اندکی پندکی

به نام خداوند هستی بخش

 

سلام میکنم به همه عزیزان،بزرگان آینده و آبادگران ایران زمین.شب های ضربت خوردن مولای متقیان حضرت علی (ع) رو به عموم مسلمانان “واقعی” و شیعه ی ایشان تسلیت عرض میکنم.

خدمت رسیدم در این شب عزیز اندکی چند با شما مخاطبین صحبتی بکنم.واضح و روشن هست که اهداف و مقاصدی که درپیش و روی من هست انکار ناشدنی و لاتغییر هستند و همچنین به حمدالله با تلاش و پشتیبانی تیم عزیز “سبک مدرن” درحال توسعه و بنا نهادن این مجموعه هستیم.ان شالله به امید خدا و کوری چشم حسودان و دشمنان ، به زوی شاهد رویدادهای خوبی در این مجموعه خواهیم بود.

 

اما ، اندکی پندکی …

مدتی هست انتشار محتوا و بیرون ریختن افکار سمی عزیزانی رو شاهد بودیم که امشب باید برای همیشه به انتشار این محتوا پایانی بدم.افتادن یک قطره چرک آلود در پهنه ی اقیانوس ، آب زلال اون رو هیچوقت کدر و کثیف نمیکنه و برعکس باعث حل شدن و پاک شدن اون خواهد شد.

تذکری مذکر…

باید در گوش های بسته شما عرض کنم ؛ خودتون رو خسته نکنید. مقاومت و پلیدی رو پایان بدید چون این موارد چهره شمارو پلید تر خواهد کرد ولاغیر هیچ تاثیری روی ما ندارید و نخواهید گذاشت!دوستان عزیزی که متاسفانه و متاسفانه و صد هزار بار متاسفانه به دنبال توجیه ذهن و واحد منطق مغز خودتون برای رهایی از کارهای کثیف و نامردمی هایی که کردید هستید،هرچقدر کثیفی در اقیانوس خالی کنید نمیتونید آب اون رو به لجن بکشید.بلکه در نهایت باعث عذاب بیشتر و پلید شدن روح خودتون خواهید شد.

من واقعا در عجب هستم از اینکه برخی دیگران رو گناهکار و باعث و بانی مشکلات خودشون میدونن،این بزرگترین اشتباه برای توجیه خودتون هست،بجای فرار کردن از مشکلات و انداختن به گردن دیگران سعی کنید مشکلتون رو خودتون حل کنید.

با گناهکار فرض کردن دیگران نه تنها از گناه شما کم نخواهد شد بلکه به شما بصورت خیلی راحت و عادی با تهمت و افترا مجبور به بدوش کشیدن بار مسئولیت دیگری هم خواهید بود.توجیه هر کار کثیف و دور از ارزش های اسلامی و اخلاقی جز گول زدن خود شخص و توجیه رفتار زشت هیچ ثمر دیگه ای نداره و کسیکه ذهن بیدار داشته باشه متوجه این مسئله خواهد شد.توصیه من به این دسته افراد ، بالا بردن سطح شعور و اطلاعاتشون هست که ان شالله با شعار و حرف اینکارو نکنن و در عمل ثابت بکنند.

کوته سخن نهایی…

این آخرین واکنش من نسبت به رفتارهای زشت افرادی بود که روزگاری جزو افراد نزدیک و دست اندرکارم بودند.بیشتر از این صرف زمان با ارزش برای انسان های بی ارزش “اسراف” هست، و بابت صحبت های تیز و برنده عذرخواهم چراکه جواب ناحقی و ظلم رو نمیتونم بصورت عادی بیان کنم.

درنهایت ، خداوند عزوجل رو سپاس گزار و شاکرم بخاطر حکمت های بی پایان و بی وصفش.

 

التماس دعا / انتهای پیام

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 15 =